|
  درباره مایداس ( MIDAS )

  میز صدای کامل

  مایداس از روزهای ابتدایی آغاز به کار خود در اوایل دهه‏ ۷۰ میلادی همواره به عنوان نامی پرآوازه و پیشتاز در عرصه تولید میزهای صدا به شمار می ‏آید و با تولید مجموعه ‏ای از تاثیرگذارترین و ماندگارترین میزهای صدا، حضوری پرافتخار را در صنعت صوتی حرفه ‏ای از خود به نمایش گذاشته است به طوری‏که امروزه با داشتن نزدیک به نیم قرن تجربه و کارنامه‏ درخشان به عنوان یکی از پیشتازان این صنعت به حساب می ‏آید....(ادامه)
  ۵ بهمن ۹۵ - نویسنده: مجید سیاپوش
  برگزاری مراسم رونمایی و معرفی سیستم MIDAS PRO-X در مجموعه برج آزادی


  بهترین میز صدای جهان در تهران و در مجموعه برج آزادی نصب شد

  (MIDAS) به عنوان یکی از شناخته شده ترین نام های صنعت صدا، بعد از نیم قرن فعالیت بی نظیر توانسته در هزاره سوم و اوج هنرنمایی، تلاش و کوشش بشر برای دستیابی به تکنولوژی و فناوری های نوین، در صنعت حرفه ای صدای جهان همچنان پیشتاز باشد. اهداف و دور نماهای بزرگ مایداس که همچنان با ارائه شاهکارهای جدید توانسته اند تمامی کاربرانی را که به دنبال بهترین ها و برترین ها هستند با شگفتی رو به رو کند.
  سیستم دیجیتال PROX که چندی پیش وارد کشورمان شد و در شهر مشهد برای جمعی از صدابرداران فعالان حرفه صدا رونمایی شد، در بهمن ماه امسال در مجموعه برج آزادی تهران و در حضور جمعی از مدیران فرهنگی، هنرمندان موسیقی و صدابرداران و علاقه مندان این حرفه رونمایی شد. مجید سیاپوش، کارشناس و متخصص مایداس در ایران از این سیستم رونمایی کرد و توضیحات مفصلی را درباره این سیستم و توانایی های بینظیرش ارائه داد و همینطور از دلایل انتخاب این سیستم برای مجموعه آزادی سخن گفت.
  در ابتدا مجید سیاپوش از تاریخچه فعالیت و شکل گیری مایداس صحبت کرد و بعد فیلم کوتاه مستند تاریخچه مایداس پخش شد. سپس جایگاه امروز مایداس به عنوان نامی درخشان نزد کاربران و مخاطبان حرفه ای در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه توضیحات فنی و تخصصی مربوط به سیستم PRO-X ارائه شد و در نهایت با پخش فیلم کوتاهی از پیام "Big Mig" Hughes یکی از صدابرداران تراز اول دنیا در رابطه با سیستم PRO-X ، این سیستم بطور رسمی در مجموعه آزادی مورد بهره برداری قرار گرفت.

  جایی که صحبت از بهترین انتخاب برای حرفه ای ها باشد، مایداس تنها گزینه است

  PRO-X را میتوان حاصل تجربه درخشان مایداس و ترسیم اهداف بزرگ و یک دورنمای واضح و قدرتمند از آینده، از سوی تمام متخصصین میوزیک گروپ دانست. این میز صدای عظیم به عنوان یک شاهکار و یک هنر ناب در دنیای صدا و الکترونیک از مایداس در مجموعه میوزیک گروپ تولید شده است. سیستمی که باید آن را ایجاد تحولی جدید در عرصه میزهای صدای دیجیتال دانست. کار با این سیستم توانا برای تمام صدابرداران حقیقتا معنی یک تجربه جدید بوده است و این تجربه جدید به معنای خلق میکس های متفاوت محسوب میشود.
  مایداس سیستم های جدید دیگر را از دل این فناوری، با قدرت تر از گذشته برای تمام کاربران ارائه خواهد کرد. PRO-X یکی از بهترین و پیشرفته ترین میزهای صدا در جهان است که با تکنولوژی بسیار بالا و پیشرفته ساخته شده است، توان پردازش بر روی ۱۶۸ ورودی و ۹۹ خروجی و همچنین امکان پردازش 96 KHz که بالاترین و با کیفیت ترین میزان پردازش موجود را در اختیارتان قرار میدهد. سیستمی است که بی شک امکانات و قابلیت های فراوانی را به همراه کیفیتی بی رقیب و مثال زدی در اختیار صدابرداران گذاشته است.


  پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم ببینید:
  جهانی شدن خبر رونمایی از پیشرفته ترین میز صدای جهان در ایران
  پس از برگزاری موفق سمینار سیستم های دیجیتال مایداس و رونمایی از میکسر فوق پیشرفته و بی همتای مایداس Pro X در شهر مشهد، وب سایت مجله Pro audio در بخش اخبار و رخدادهای خود گزارشی کوتاه و خبری، به همراه تصاویر سمینار، منتشر کرده است.
  سمینار تخصصی سیستم های دیجیتال مایداس در ۲۲ آذر ۹۵ در مشهد برگزار شد
  عصر ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۵ خورشیدی، شهر مشهد شاهد رونمایی یکی از بی نظیرترین ساخته های صنعت حرفه ای صدا بود. دیدار علاقمندان صنعت صدا با منحصر به فردترین میز صدای جهان، سیستم دیجیتال PRO X ، اتفاق زیبایی بود که مجموعه ارتباط صدای گویا در هتل همای شهر مشهد توانست میزبان تعدادی از صدابرداران و کاربران خوب کشورمان باشد. همچنین معرفی میزهای صدای دیجیتال سری M از MIDAS به همراه میزهای صدای دیجیتال سری X از بهرینگر نیز از قسمت های دیگر سمینار مشهد بود.
   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com