|
  درباره بهرینگر ( BEHRINGER )

  در همه زمینه ‏ها تحت پوشش ما هستید

  و اینگونه بود که بهرینگر با این ایده اولیه آغاز به توسعه و رشد خود نمود که در ادامه منجر به تولید میکسر، آمپلی فایر، بلندگو، انواع تجهیزات ضبط صدا و حتی سیستم‏ های نورپردازی شد. محصولات کارآمدی که منطبق با انواع بودجه ‏ها بوده و هست. بهرینگر امروز با ارائه‏ محصولات متنوع از پرطرفدارترین نام‏های تجاری این صنعت به شمار می‏رود که همواره به عنوان تنها گزینه اقتصادی و کار آمد در نزد تمامی مصرف‏ کنندگان شناخته می‏شود. ...(ادامه)
  6 آذر 95 - نویسنده: محمد رضا صمدی
  میوزیک-گروپ هشتمین کمپانی بزرگ صدای حرفه ای جهان، نام گرفت

  میوزیک-گروپ ؛ که یکی از تولید کنندگان پیشتاز دنیای صوت حرفه ای است، اخیرا در گزارش سالانه که در زمینه تجارت مربوط به موسیقی و صوت حرفه ای با عنوان "گزارش ۲۵۵ کمپانی صنعت جهانی موزیک" منتشر شده است، به عنوان یکی از بزرگترین ها و برجسته ترین سازندگان صنعت صدای حرفه ای لقب گرفته است.
   
    رتبه هشتم دنیا
  در صنعت صدای حرفه ای
   
   
  میوزیک-گروپ در گزارش های قبلی نیز متناوباً پیشرفت رتبه داشته و از جایگاه ۴۵ در سال ۱۹۹۹ به ۱۰ رتبه اول ارتقاء پیدا کرده است. این پیشرفت یکی از سریعترین ترقی ها در کمپانی های صنعت صدای حرفه ای بوده است. میوزیگ-گروپ دارای مشهور ترین برند ها مانند "مایداس" ، "کلارک تکنیک" ، "لب گروپن" ، "لِیک" ، "تَنوی" ، "توربوساند" ، "تی سی الکترونیک" ، "تی سی هلیکان" ، "بهرینگر" ، "بوگِرا" ، "دی دی اِی" و "یوروکام" است.
  گزارش ۲۵۵ صنعت جهانی موزیک ، به طور سالانه برای ۲۵۵ سازنده و توزیع کننده ابزار موسیقی و صوت حرفه ای منتشر میشود. این گزارش بر اساس معیارهای حجم فروش، تعداد کارکنان و سایر اطلاعاتی که از طریق کمپانی ها و دیگر منابع مستقل به دست می آید، میباشد.


  در همین راستا اولی بهرینگر ، مدیر کمپانی بزرگ میوزیک گروپ گفته است :
  "ما مفتخر شدیم که بار دیگر در گزارش مهم ۲۵۵ صنعت جهانی موزیک جای گرفته و به رسمیت شناخته شویم. "

  " ما اخیرا نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار برای پدید آوردن یک نام تجاری مدرن ، مستقل و پیشرفته و همراه کردن برخی از پیشرفته ترین تجهیزات، صرف کرده ایم. این ما را قادر خواهد ساخت که به مشتریانمان بهتر از گذشته خدمت رسانی کنیم و راه حل های متحیر کننده ای برای غنی تر کردن زندگی آنها تدارک ببینیم. گروه ۴۰۰۰ نفری ما که در کلاسی جهانی در سراسر دنیا مستقر هستند، دائماً در حال رشد بوده و ما را در این سفر افسانه ای یاری میکنند. "


   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com