|
  درباره بوگرا ( BUGERA )

  شوق و اشتیاقی برای بوجود آوردن صدایی گرم

  بوگرا منحصرا برندی است که تولید کننده‏ آمپلی فایرهای گیتار الکتریک و گیتار باس می‏باشد که همچنان با ساختار الکترونیکی لامپی و به صورت کاملاً دست ساز ساخته و عرضه می‏شود. برندی که مورد استفاده بسیار از نوازندگان گیتار الکتریک و گیتار باس شاخص در عرصه بین المللی، در اجراهای مختلف زنده و ضبط آلبوم‏ های موسیقی مورد استفاده قرار می‏گیرد....(ادامه)
  ۲۵ تیر ۹۶ - نویسنده: اشکان افخمی
  گرمای آمپلی فایرهای بوگرا همراه با شور و هیجان دوستداران کاوه یغمایی

  تیرماه ۱۳۹۶ کنسرت کاوه یغمایی پس از یکسال در سالن وزارت کشور برگزار شد.

  پس از یک سال از آخرین اجرای کاوه یغمایی در ایران که بعد از وقفه ای طولانی اتفاق افتاد، این بار در ۲۲ و ۲۳ تیر ماه کنسرتی در سالن وزارت کشور برگزار شد که مانند روال همیشه با استقبال پرشور هوادارن این آهنگساز، خواننده و نوازنده خوب کشورمان، همراه بود. صدای موسیقی راک کاوه یغمایی سال‌ها است که برای دوستدارانش یادآور خاطرات فراوان است.
  اجرای این کنسرت با همکاری مجموعه ارتباط میوزیک همراه بود. تمامی آمپلی فایرها و کابینت های بوگرا، در طول مدت تمرین و اجرا با گروه کاوه یغمایی همراه بود. آمپلی فایرهای گیتار الکتریک و گیتار باس به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات صوتی برای نواختن این سازها در سبک های متعدد موسیقی، همواره مورد دقت و توجه نوازندگان بوده است.
  زادگاه بوگرا کشور آلمان است و امروزه به عنوان یکی از نام های دوازدگانه کمپانی هولدینگ میوزیک-گروپ، شناخته میشود. آمپلی فایرها و کابینت های گیتارِ بوگرا با آنکه در دنیای وسیعی از نام های بزرگ و با سابقه فعالیت خود را آغاز کرد، اما توانست با توجه به دقت بالایی که در ساخت تمامی اجزایش استفاده کرده، مورد استقبال گسترده نوازندگان حرفه ای در سراسر دنیا قرار بگیرد.
  طراحی قوی در ساخت مدارهای الکترونیک، توجه به اصالت ساختار لامپی، استفاده از درایورهای توربوساند در ساخت کابینت های گیتار الکتریک، همگی از ویژگی های نام بوگرا است. توانمندی و قدرتی منحصر به فرد که باعث شد تا ارتباط-میوزیک، کاوه یغمایی و گروهش را برای اجرایی بی نقص همراهی کند.
  کنسرت های کاوه یغمایی همواره برای مخاطبانش خاطره انگیز است. اجرای قطعه های "اولین حرف" ،"خاطره بازی" ، "شب سرد" ، " مترسک " و دیگر آثارش شب های به یادماندنی دیگری برای تمامی دوستداران موسیقی راک رقم زد.


  پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم ببینید:
  مایداس PRO6 و صدای موسیقی راک در کنسرت کاوه یغمایی
  بازگشت کاوه یغمایی به ایران پس از ۱۵ سال با کنسرت منشور همزمان با سالگرد چهارسالگی نصب سیستم مایداس PRO6 در سالن همایشهای میلاد نمایشگاه بین المللی تهران…
   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com