|

  اخبار و رویدادهای بهرینگر - ارتباط میوزیک


  درباره بهرینگر ( BEHRINGER )

  در همه زمینه ‏ها تحت پوشش ما هستید

  و اینگونه بود که بهرینگر با این ایده اولیه آغاز به توسعه و رشد خود نمود که در ادامه منجر به تولید میکسر، آمپلی فایر، بلندگو، انواع تجهیزات ضبط صدا و حتی سیستم‏ های نورپردازی شد. محصولات کارآمدی که منطبق با انواع بودجه ‏ها بوده و هست. بهرینگر امروز با ارائه‏ محصولات متنوع از پرطرفدارترین نام‏های تجاری این صنعت به شمار می‏رود که همواره به عنوان تنها گزینه اقتصادی و کار آمد در نزد تمامی مصرف‏ کنندگان شناخته می‏شود. ...(ادامه)
  ۹ آذر ۹۶ - نویسنده: محمدرضا صمدی
  فروش ویژه سینتیسایزر بهرینگر

  فروش ویژه‌ برای آهنگسازان، نوازندگان و علاقه مندان به موسیقی الکترونیک.

  ارتباط-میوزیک تا ۱۵ دی ماه سال جاری، شرایط ویژه ای را برای خریداران علاقه مند به موسیقی الکترونیک و نوازندگان و آهنگسازان ایجاد کرده است...


  ۲۴ بهمن ۹۵ - نویسنده: اشکان افخمی
  جادوی استاد کیهان کلهر به همراه بهرینگر X32


  کیهان کلهر و تور بزرگ کنسرت گروه « پَردِگیانِ باغِ سُکوت » با میکسر دیجیتال بهرینگر X32 انجام گرفت.

  تازه‌ترین تور کنسرت‌های کیهان کلهر با نام « پَردِگیانِ باغِ سُکوت » از ۲۹ دی تا ۱۷ بهمن در شهرهای اهواز، اصفهان، قزوین، همدان، سنندج، کرمانشاه، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، تهران و سمنان برگزار شد. مدیریت صدابرداری این تور کنسرت ها را آقای حسین مقدم از صدابرداران تراز اول کشور عهده دار بودند و کلیه اجراها در تمامی شهرها با میکسر دیجیتال X32 بهرینگر انجام شد.


  6 آذر 95 - نویسنده: محمد رضا صمدی
  میوزیک-گروپ هشتمین کمپانی بزرگ صدای حرفه ای جهان، نام گرفت

  میوزیک-گروپ ؛ که یکی از تولید کنندگان پیشتاز دنیای صوت حرفه ای است، اخیرا در گزارش سالانه که در زمینه تجارت مربوط به موسیقی و صوت حرفه ای با عنوان "گزارش ۲۵۵ کمپانی صنعت جهانی موزیک" منتشر شده است، به عنوان یکی از بزرگترین ها و برجسته ترین سازندگان صنعت صدای حرفه ای لقب گرفته است. رتبه هشتم دنیا...   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com