اخبار و رویدادهای مایداس - ارتباط میوزیک


درباره مایداس ( MIDAS )

میز صدای کامل

مایداس از روزهای ابتدایی آغاز به کار خود در اوایل دهه‏ ۷۰ میلادی همواره به عنوان نامی پرآوازه و پیشتاز در عرصه تولید میزهای صدا به شمار می ‏آید و با تولید مجموعه ‏ای از تاثیرگذارترین و ماندگارترین میزهای صدا، حضوری پرافتخار را در صنعت صوتی حرفه ‏ای از خود به نمایش گذاشته است به طوری‏که امروزه با داشتن نزدیک به نیم قرن تجربه و کارنامه‏ درخشان به عنوان یکی از پیشتازان این صنعت به حساب می ‏آید....(ادامه)
۴ اسفند ۹۵ - نویسنده: اشکان افخمی
اجرای ناب ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی طلائی شد

ما برای این اجرا از سیستم دیجیتال MIDAS سری PRO-1 استفاده کردیم. سیستم های دیجیتال مایداس واقعا در امکانات و نحوه کارکرد بسیار عالی عمل میکنند. اینکه شما میتوانید تنظیمات پیش فرض خودتون رو روی دستگاه ثبت و ذخیره کنید و در موارد مورد نیاز در بستر اتوماسیون پیشرفته دستگاه از آن بهره مند شوید، از ویژگی های منحصر بفرد سیستم دیجیتال مایداس می باشد.


۲۷ بهمن ۹۵ - نویسنده: اشکان افخمی
درخشش MIDAS در جشنواره موسیقی فجر

جشنواره بین المللی موسیقی فجر که مهمترین گردهمایی و فستیوال برای ارائه آثار موسیقیایی در ایران محسوب میشود هر ساله در بهمن ماه و توسط هنرمندان وگروه های مختلف ایرانی و بین المللی در سبک های متفاوت برگزار میگردد. سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در بهمن ماه ۱۳۹۵ در تهران و در قالب سبک های متنوع در تالار وحدت، سالن رودکی، برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران، سالن میلاد نمایشگاه و برج میلاد تهران برگزار شد که 3 سالن از این ۶ سالن مجهز به سیستمهای دیجیتال MIDAS بودند.


۵ بهمن ۹۵ - نویسنده: مجید سیاپوش
برگزاری مراسم رونمایی و معرفی سیستم MIDAS PRO-X در مجموعه برج آزادی

سیستم دیجیتال PROX که چندی پیش وارد کشورمان شد و در شهر مشهد برای جمعی از صدابرداران فعالان حرفه صدا رونمایی شد ، در بهمن ماه امسال در مجموعه برج آزادی تهران و در حضور جمعی از مدیران فرهنگی، هنرمندان موسیقی و صدابرداران و علاقه مندان این حرفه رونمایی شد.Copyright © 2016 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com