اخبار و رویدادهای - ارتباط میوزیک


۲۵ تیر ۹۶ - نویسنده: اشکان افخمی

تیرماه ۱۳۹۶ کنسرت کاوه یغمایی پس از یکسال در سالن وزارت کشور برگزار شد.

پس از یک سال از آخرین اجرای کاوه یغمایی در ایران که بعد از وقفه ای طولانی اتفاق افتاد، این بار در ۲۲ و ۲۳ تیر ماه کنسرتی در سالن وزارت کشور برگزار شد که مانند روال همیشه با استقبال پرشور هوادارن این آهنگساز، خواننده و نوازنده خوب کشورمان، همراه بود.


۲۴ بهمن ۹۵ - نویسنده: اشکان افخمی


کیهان کلهر و تور بزرگ کنسرت گروه « پَردِگیانِ باغِ سُکوت » با میکسر دیجیتال بهرینگر X32 انجام گرفت.

تازه‌ترین تور کنسرت‌های کیهان کلهر با نام « پَردِگیانِ باغِ سُکوت » از ۲۹ دی تا ۱۷ بهمن در شهرهای اهواز، اصفهان، قزوین، همدان، سنندج، کرمانشاه، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، تهران و سمنان برگزار شد. مدیریت صدابرداری این تور کنسرت ها را آقای حسین مقدم از صدابرداران تراز اول کشور عهده دار بودند و کلیه اجراها در تمامی شهرها با میکسر دیجیتال X32 بهرینگر انجام شد.


۴ اسفند ۹۵ - نویسنده: اشکان افخمی

ما برای این اجرا از سیستم دیجیتال MIDAS سری PRO-1 استفاده کردیم. سیستم های دیجیتال مایداس واقعا در امکانات و نحوه کارکرد بسیار عالی عمل میکنند. اینکه شما میتوانید تنظیمات پیش فرض خودتون رو روی دستگاه ثبت و ذخیره کنید و در موارد مورد نیاز در بستر اتوماسیون پیشرفته دستگاه از آن بهره مند شوید، از ویژگی های منحصر بفرد سیستم دیجیتال مایداس می باشد.Copyright © 2016 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com