|

  برای مطالعه دیگر برندها  تاریخ تی سی الکترونیک

  شامل:
  • تاریخچه و سیر تحولات برند تی سی الکترونیک.
  • تی سی الکترونیک چگونه شکل گرفت.
  • گروه تی سی از چه برند هایی تشکیل شده است.

  تی سی الکترونیک یکی از نام آوران در حوزه صوت، کمپانی دانمارکی است که تجهیزات حرفه ای در زمینه صنعت صوت را تولید میکند. کمپانی تی سی الکترونیک در سال 1976 توسط دو برادر موزیسین به نام های ، کیم و جان ریس اوی (Kim and John Rishøj) ، پایه گذاری شد. آنها در ابتدا افکت های SCF یا Stereo Chorus + Pitch Modulator & Flanger را ابداع کردند که به یک منبع معتبر برای کیفیت و پیشرفت در حوزه فنی صدا تبدیل شد. بعد از موفقیت های اولیه در ساخت پدال های افکت گیتار، آنها فعالیت خود را در زمینه پردازشگر های 19 اینچی Rack Mount گسترش دادند که در نهایت توانستند دستگاه دی-لِی TC 2990 را در سال 1985 تولید کنند. این محصول در کیفیت و پردازش صوت خیلی جلوتر از زمان خودش عمل می کرد. این دستگاه با داشتن دی-لِی تایم (DELAY TIME) بالای 32 ثانیه و ترکیب مودولاسیون در استودیو ها، پیشتاز بود و معیاری برای گیتاریست های حرفه ای در اجراهای زنده برای دهه ها شد. تی سی الکترونیک همچنین در پخش و فروش محصولاتی با شرکت Dyna audio (تولید کننده مونیتور های استودیوی) و بازوهای فروش اروپایی آنها همکاری داشته است. گروه بین المللی TC ، سری موفق میکروفون های Blue را تولید و در خارج از آمریکا پخش کرد.
  SCF
  Delay 2990

  محصولات این کمپانی عبارتند از :
  افکت های گیتار - آمپلی فایر های گیتار باس - رابطه صوتی با کامپیوتر - نرم افزار های پلاگین صوتی اکولایزرهای صوتی برای اجراهای زنده - تجهیزات استودیویی تولید و بعد از تولید - افکت پروسسورهای استودیویی - پروسسورهای برادکست (Broadcast) و ابزار اندازه گیری بلندی صدا (Loudness)

  پیوستن به Music-Group

  گروه تی سی (TC Group) در سال 2002 در قالب یک کمپانی هولدینگ شکل گرفت.
  این گروه شامل 5 شرکت تجاری مستقل TANNOY (در اسپیکرهای مانیتور استودیویی) LAB GRUPPEN ، LAKE ، TC-Electronic ، TC-Helicon بود.
  این گروه در آگوست سال 2015 توسط میوزیک گروپ خریداری شد.
   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com