|

  برای مطالعه دیگر برندها  تاریخ بوگرا

  شامل:
  • تاریخچه و سیر تحولات برند بوگرا.
  • بوگرا چگونه شکل گرفت.
  • چرا بوگرا تصمیم به ساخت آمپلی فایر های گیتار گرفت.

  شما حتما فکر میکنید تولید آمپلی فایر با برندی جدید یک دیوانگیست ولی ما با عشق و شوری وصف ناشدنی برای شنیدن صدای واقعی و فوق العاده ی نوازش سیم های گیتار این کار را کردیم.

  آمپلی فایرها و کابینت های بوگرا حسی جدید از صدا را ارائه میدهند. بوگرا در دنیای آمپلی فایر سر و صدای زیادی به راه انداخته است و در حال حاضر تبدیل به مرجعی شده که متقاضیان آمپلی فایر هایی را با قیمت بسیار مناسب، کیفیت حرفه ای تر و بالاتر از آنچه همگان فکر و تصور میکنند، صاحب شوند. در سال 2008 اَمپ های بوگرا در مجلات و انجمن سازندگان آمپلی فایر گیتار نشان داده شد.

  شاید در نظر اول دیوانگی به نظر میرسید که با وجود رقبای بزرگ، بوگرا به فکر تولید آمپلی فایرها و کابینت های گیتار باشد، اما نه فقط با تغییر ظاهر و رنگ و لعاب دادن به صدا، بلکه با رویکردی تازه برای تغییر در دنیای آمپلی فایرها وارد این عرصه شد. بعد از 3 سال از آغاز فعالیت بوگرا احترام و جایگاه خاصی در بین هنرمندان و گیتاریست ها پیدا کرد. اگر شما یکی از دارندگان اَمپ های بوگرا هستید که باعث شدید ما به این جایگاه برسیم، این جایگاه متعلق به شماست.
  ما از خرید کابینت و اجزای داخل و بیرون محصولاتمان از کمپانی های دیگر صرف نظر کردیم و خود دست به طراحی و ساخت زدیم. وسواس زیاد در انتخاب لامپ ها اولین دغدغه ما بود. ما از معدود کمپانی هایی هستیم که هم آمپلی فایرهای بزرگ و هم اجزا کابینت ها را می سازیم. تمام هدف ما معطوف به سیم پیچ و مخروط در تولید اسپیکرهای سفارشی بود، همچنین بازرسان کنترل کیفیت ما در کمپانی با سخت گیری زیاد و با بکارگیری مدرن ترین روش های نظارتی محصولی بسیار عالی و کاملی را با قیمتی مناسب تولید میکنیم.

  برای دستگاه های نسبتا ساده در 100 سال پیش لامپ های" گرما یونی" خیلی ناشناخته بودند که البته همه آنها عالی و مرغوب نبودند و در طول زمان بهبود پیدا کردند. با این حال ما مجموعه ای از این لامپ ها را خریداری کردیم و مسائلی همچون خطای الکتریکی، انعکاس صدا و ثابت بودن خصوصیات صدا را در روند کار دستگاه، با دقت زیاد مورد آزمایش قرار دادیم. سپس پری اَمپ های 3 قطبی را به 5 دسته و پاور اَمپ های 5 قطبی را به 8 دسته تقسیم بندی کردیم و نیز تقسیم بندی از لحاظ "کارایی" و "عمر زیاد و طولانی" را انجام دادیم.

  ما اسپیکرهای خودمان را ساختیم که البته آسان نبود. ساخت کابینت گیتار و بلندگوهای داخل آن شرایط خاصی داشت. جلب نظر و رضایت کسانی که از سایر برند ها استفاده می کردند، ما را مجبور کرد بسیار سختگیر باشیم و همین امر باعث سرمایه گذاری بزرگی شد. ما برای ساخت مخروط بلندگو ها، خمیر خاصی ساختیم، سیم پیچ های خاصی را طراحی کردیم و بدون وقفه به فعالیت ادامه دادیم. حتی ورقه های سیاه پشت دستگاه ها را طراحی کرده و ساختیم. هر آمپلی فایر با دست مونتاژ شده و تک به تک مورد آزمایش های سخت قرار میگیرند. در واقع دلیل عالی بودن کابینت ها و کومبو های بوگرا همین است. تکنولوژی پیشرفته ای برای داشتن خروجی صدا با همان ساختار اصیل و کلاسیک استفاده میشود. استفاده همزمان از تخته مدار و سیم کشی دستی در مونتاژ باعث میشود که در طول کار دستگاه، کمترین نویز و بیشترین پایداری را در صدای خروجی داشته باشیم. این همه دقت و پیشرفت به ما کمک کرد تا آمپلی فایرهایی با صدای جاودان به همه گیتاریست ها تقدیم کنیم. دقت در انتخاب لامپ و مقایسه نهایی شدید با بقیه برند های موجود در بازار، افتخار ماست. هر تکنسین در بوگرا یک بازرس کنترل کیفیت است. طراحی کلاسیک و مراقبت های ویژه در حال تولید باعث میشود که شما آمپلی فایری داشته باشید که مانند یک صخره بزرگ و مقاوم سال ها با کارایی عالی در کنار شما باشد. اکثر محصولات بوگرا در دو حالت 6L6 و I34 و همچنین سویچ بین این دو حالت کار میکنند و این یعنی از سواحل شرق اقیانوس آتلانتیک تا سواحل غربی امریکا پشتیبان صدای گیتار شما هستیم.

  در سال 2015 مجموعه بوگرا به تملک کمپانی هولدینگ میوزیک گروپ درآمد.

  جوایز و دستاوردها:
  جایزه طلایی Guitar World Magazine
   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com