|

  برای مطالعه دیگر برندها  تاریخ بهرینگر

  شامل:
  • تاریخچه، سیر تحولات، دستاوردها و جوایز بهرینگر.
  • زندگی نامه و بیوگرافی حرفه ای اولی بهرینگر

  من(اولی بهرینگر) می خواهم این شانس را داشته باشم که قسمت کوچکی از داستان زندگیم را با شما در میان بگذارم.
  من در سال 1961 در بادن، شهر کوچکی نزدیک زوریخ در کشور سوییس به دنیا آمدم. من در خانواده اهل موسیقی رشد کردم. در 4 سالگی توسط مادرم، یادگیری پیانو را آغاز کردم.

  از دوران نوجوانی تعهد خودم را به موسیقی و تکنولوژی نشان دادم و زمانی که 16 سال داشتم اولین سینتیسایزر خود را که مدل UB-1 بود ساختم.

  UB-1

  دو عامل موسیقی و الکترونیک الهام بخش من در مطالعه و یادگیری پیانو کلاسیک و مهندسی صدا بودند. در سال 1982 من به دوسلدورف نقل مکان کردم.

  در آلمان در دانشگاه روبرت شومان مشغول یادگیری پیانو و همچنین مهندسی صدا در دانشگاه Fachhochschule در شهر سالزبورگ اتریش شدم. و در سال 1982 اولین افکت دیجیتالی بهرینگر را ساختم. افکت دیجیتالی بهرینگر را ساختم.
  اولین افکت دیجیتالی

  در دهه 80 سایکو آکوستیک موضوعی داغ در صنعت حرفه ای صدا به شمار می آمد. در این زمان تعدادی از کارخانجات تولید کننده پردازشگرهای Audio ، به حمایت از مهندسین ممتاز و استودیوهای ضبط موسیقی پرداختند. کنجکاوی، علاقه مندی و تعصب علمی اولی بهرینگر باعث شد که وی چالشی را بپذیرد و پردازشگر Studio Exciter نوع F که هر دوعامل تحریک کردن و قطبی کردن را دارا می بود، بسازد.
  او به این جمله تاکید فراوانی داشت: یک پروسسور صدا باید قابل تهیه برای عموم مردم باشد.
  STUDIO EXCITER Type F

  شرکت بهرینگر متولد شد

  در سال 1989 یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکتها در زمینه Pro Audio توسط اولی بهرینگر بنیانگذاری شد. فلسفه بهرینگر این بود که هر موزیسینی با هر بودجه ای توان خرید تجهیزات موسیقی را داشته باشد و این کار باعث شود که استودیوهای ضبط خانگی نیز گسترش یابند. لوگو شرکت نیز توسط یکی از طراحان معروف به نام اتو پانکه که تصویری از یک گوش درون یک مثلث بود ساخته شد که نام بهرینگر در آن قرار داشت و در پایین لوگو نیز شعار شرکت قرار گرفت.
  اعضای بهرینگر در 1989

  JUST LISTEN

  اولین لوگو به همراه اولین شعار بهرینگر

  در سال 1996 بهرینگر میکسر جدیدی را به نام EURODESK معرفی کرد که به شدت مورد توجه شرکتهای ارائه دهنده خدمات صوتی و گروههای موسیقی قرار گرفت.
  این دستگاه دارای 24 ورودی و 8 میکس باس بود و باقیمت کمتر از 5000 دلار در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت.
  EURODESK

  بهرینگر در سال 1997 به منظور پایین نگه داشتن قیمت، خط تولیدات خود را به آسیا منتقل کرد.
  بهرینگر در سال 2002 کارخانه خود را به نام شهر بهرینگر واقع در شهر ژانگ شن چین در استان گوانگ دونگ برپا کرد و طی آن بیش از 10 محصول خود را که در نواحی مختلف ساخته می شد، در این مکان گرد آوری کرد.
  کارخانه بهرینگر در ژانگ شن

  در سال 2003 بهرینگر تصمیم به تشکیل دانشگاه میوزیک گروپ گرفت که طی آن کارمندان آموزشهایی را در زمینه مدیریت، زبان و اطلاعات عمومی کسب کنند. بهرینگر در این سالها به ساخت تجهیزات صوتی شامل انواع میزهای صدا، بلندگوها، هدفونها، میکروفونها، کنترلرها، افکتها، آمپلی فایرهای گیتار الکتریک و رابط های صدا (Audio Interface) پرداخت.

  در سال 2010 هولدینگ میوزیک گروپ توسط اولی بهرینگر شکل گرفت که طی آن تعدادی از شرکتهای معتبر و صاحب سبک در زمینه تولید دستگاههای صوتی و موسیقی در کنار هم قرار گرفتند و مجموعه ای قدرتمند را تشکیل دادند.
  از این شرکتها می توان به مـایـداس، کلارک تکنیـک، توربوسانـد، تانـوی، تـی سـی الکتـرونیک، لَبگـروپن، لِیـک، تی سی هلیکُن، بهرینگر، بوگرا، دی دی ای و یوروکام اشاره کرد.

  تولد لوگوی جدید

  بعد از تغییراتی که بهرینگر در این سالها در محصولاتش بوجود آورد تصمیم گرفت که لوگو و شعار کمپانی را نیز تغییر دهد به همین منظور بعد از گذشت ماهها و پیاده کردن ایده های مختلف لوگوی جدید با همفکری دوست قدیمیش آنا پانکه رونمایی شد.

  سری X32
  در سال 2011 تولید میکسر دیجیتال X32 باعث شد که دهها و هزاران نفر از مصرف کنندگان از نتیجه آن لذت ببرند. طراحی جدید و توسعه یافته به همراه مهندسی دقیق این میکسر که باعث تولید صدایی درخشان در کنار قیمت پایین آن بود، دلیل به دست آوردن مقبولیت زیادی بین صدا برداران شد.
  میکسر X32 در سال 2013 برنده جایزه MIPA ، یکی از معتبرترین جوایز در زمینه حرفه صدا شد.

  دستاورد های بهرینگر در سال 2013

  جایزه MIPA برای سری X32 در اپریل 2013
  جایزه انتخاب مخاطبین برای سری X32 در 2013
  جایزه بهترین کنسول میکس دیجیتال در اکتبر 2013
   Copyright © 2018 کلیه حقوق این وبسایت برای "ارتباط صدای گویا" محفوظ است.
  music-group.com  |  خانه  | ertebat-sg.com